urunlerimiz zemin kaplamalari - Zemin Kaplamaları

Buz Pisti Zemin Kaplamaları

Zemin kaplamaları; buz pisti sahaları, spor salonları, oyun parkları, alışveriş merkezleri, açık veya kapalı birçok alanda alan da kullanılabilmektedir. Zemin şartlarını iyileştirmek ve ortama farklı bir hava katmak amacıyla yapılabilen zemin kaplaması yapımı gerçekleşen alanla estetik bir bütünlük sağlamaktadır. Zemin kaplaması yapılırken kullanılan malzemeye göre farklı çeşitlerde zemin kaplamaları yapılabilir.

Poliüretan Zemin Kaplaması

poiuretan zemin kaplamalari 300x183 - Zemin KaplamalarıPoliüretan zemin kaplamaları, sert ve düz yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilir. Poliüretan zemin kaplaması yapılmadan önce zeminin pürüzsüz olmasına dikkat edilmelidir. Poliüretan zemin kaplama çeşitleri kullanım açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Solmaya karşı dirençli olan poliüretan zemin kaplamaları aşınmalara karşı dayanıklı ve kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Zemin kaplaması yaptıracağınız alana göre parlak, mat veya renkli tasarıma sahip poliüretan zemin kaplamalarını tercih edebilirsiniz. Açık veya kapalı alan fark etmeksizin yapılabilen Poliüretan zemin kaplama çeşitleri güneş ışınlarına, hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Poliüretan zemin kaplaması fiyatları yapılacak alana göre değişim göstermektedir. Poliüretan zemin kaplaması metre kare fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Kauçuk Zemin Kaplaması

karo zemin kaplama 300x183 - Zemin KaplamalarıKauçuk zemin kaplamaları en çok tercih edilen zemin kaplama malzemeleri arasında yer almaktadır. Kauçuk zemin kaplaması yumuşak ve estetik bir görünüme sahiptir. Kauçuk zemin kaplaması estetik görüntüsünün yanı sıra esnek bir yapıda olup darbe emici özelliğe sahiptir. Kauçuk zemin kaplamalarının bakımı ve temizliği bir hayli kolaydır. Su ile kısa sürede temizlenerek hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Çocuk oyun parkları, spor salonları, anaokulları, koşu yolu ve daha birçok farklı alanda kauçuk zemin kaplaması yapılabilmektedir. Açık spor sahalarında veya kapalı spor sahalarında da kauçuk zemin kaplamaları rahatlıkla kullanılabilmektedir. 20 mm kalınlığında olan kauçuk zemin kaplaması 40 cm x 40 cm ebatlarında yeşil, siyah ve kırmızı renk seçeneklerinde yapılabilir.

Kıvırcık Halı Zemin Kaplaması

kivircik hali buz pisti ve spor alanlari zemin kaplamasi 300x207 - Zemin KaplamalarıKıvırcık halı zemin kaplamaları yapıldığı alanlarda toz, kir gibi kirletici etmenleri engelleyerek ortamın daima temiz kalmasını sağlamaktadır. Gözenekli bir yapıya sahip olan kıvırcık halı zemin kaplamaları kiri ve suyu içine çekerek temizliğin yanı sıra zeminin daima kuru kalmasını sağlamaktadır. Buz pisti giyinme salonlarında, spor salonlarında, yüzme havuzlarında ve daha birçok reaksiyon alanlarında kıvırcık halı zemin kaplaması yapılabilir. Kıvırcık halı istenilen alanın büyüklüğüne göre zemine uygulanabilir. Kıvırcık halı zemin kaplaması fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

detayli bilgi icin iletisime gecin - Zemin Kaplamaları