buzlu spor slider - Hakkımızda

Ice Rink Engineering & Manufacturing LLC, elli yıldan fazla bir süredir Sentetik buz pisti üretmekte ve satmaktadır.Buzlu Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği Türkiye ve Ortadoğu Distribütörü olarak dünya’nın en gelişmiş teknolojisi ile üretilen ” EZGLIDE350″ sentetik buz pistlerinin hizmetini vermekteyiz.

1994 yılından beri sentetik buz pistleri ve doğal buz pistleri konusunda uzman ekibi ile hizmet veren Buzlu Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği, gerek yurt içinde gerek yurt dışında birçok projeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz bünyesinde yer alan farklı departmanları ile ( Paten Mağazaları, Buz Pisti İşletmeciliği, Paten Eğitimleri, Etkinlikler, Geri Hizmet ve Spor Ekipmanları Tedariği vb.) hizmet vermeye devam eden şirketimiz, sektörün öncülerinden olmaya devam etmektedir.

Genel Müdürlüğünü Necati Demirel’ in yaptığı şirket son yıllarda ülkemizde hızla yayılan Sentetik Buz Pistleri ve Doğal Buz Pistleri konusunda adından övgüyle söz ettirmeyi başarmıştır.

gursel gockan - Hakkımızda

GÜRSEL GÖÇKAN

Yönetici / Proje Direktörü
necati demirel - Hakkımızda

NECATİ DEMİREL

Kurucu / Yönetici
IMG 20150904 191120 124x108 - Hakkımızda

FIRAT DEMİREL

Bilgi İşlem
sedat cavan - Hakkımızda

SEDAT ÇAVAN

Teknik / Montaj Sorumlusu
resim - Hakkımızda

Montaj Ekibi

Montaj Ekibi
resim - Hakkımızda

Montaj Ekibi

Montaj Ekibi
resim - Hakkımızda

Montaj Ekibi

Montaj Ekibi