urunlerimiz buz pisti makinalari - Buz Pisti Makineleri

Buz Pisti Temizleme Makinaları

Buz pisti işletmeciliği sırasında buz pisti sahasının ve ekipmanlarının bakımlarının yapılması ve düzenli olarak kontrol edilmesi gereklidir. Doğal buz pisti veya sentetik buz pisti sahalarınızdan en iyi şekilde verim alabilmeniz için buz pisti sahasının rutin olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması gereklidir. Buz pisti sistemlerinin rahat ve kolay bir şekilde temizlenebilmesi buz pisti temizleme araçları kullanılmaktadır. Buzlu Spor’un buz pisti sahalarında kullanmanız için sunmuş olduğu buz pisti makinaları arasında sentetik buz pisti yüzey temizleme makinası, buz pisti temizleme araçları, paten bileme makinaları bulunmaktadır.

Sentetik Buz Pisti Yüzey Temizleme Makinesi

Sentetik buz pisti sahalarınızın yüzeyini temizleyerek sürtünmeyi en aza indirgemeniz gereklidir. Sentetik buz pisti sistemlerinin büyüklüğüne göre yüzey temizleme makinası seçmeniz size temizleme esnasında rahatlık sağlayacaktır. Orta ve büyük buz pisti sahalarınız için kullanabileceğiniz Star sentetik buz pisti yüzey temizleme araçlarında tek disk bulunmaktadır. Rahatlıkla temizleme imkanı sunan yüzey temizleme makinası itme kolu yardımıyla kısa sürede yüzeyi pürüzsüz bir hale getirmektedir. Yüzey temizleme makinasında bulunan fırçalar yüksek basınçlı olup yüzeyin en iyi şekilde temizlenmesini sağlar.

Sentetik buz pisti yüzey temizleme makinasıyla rahat bir şekilde manevra yapabilmeniz için büyük tekerlekler kullanılmıştır. Star buz pisti yüzey temizleme makinası 40 lt kapasitede, 510 mm fırça genişliğine sahip olup 62 kg ağırlığındadır. Buz pistinizi rahat ve hızlı bir şekilde temizlemek için buz pisti yüzey temizleme makinasını Buzlu Spor’dan temin edebilirsiniz.

Zamboni Buz Pisti Temizleme Araçları

Buz pisti zeminin düzenli olarak temizlenerek pürüzsüz bir hale getirilmesi gereklidir. Buz pistinde kayak yapan amatör ve profesyonel kişilerin rahat bir şekilde kaymaları için buz pisti yüzeyi pürüzsüz olmalıdır. Buz pistinin hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesi için buz temizleme araçları kullanılmaktadır. Küçük, orta veya büyük buz pisti sahaları fark etmeksizin her buz pistinin düzenli olarak temizlenmesi gereklidir.

Zamboni buz pisti temizleme araçlarından 500 serisinde bulunan temizleme makinaları buz pistinde rahat manevra yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.  Buz pisti kar kapasitesini maksimum düzeyde kullanmanız için konveyör sistemi geliştirilmiştir. Buz pistinde en yüksek kar sıkıştırmasını sağlayan Zamboni buz pisti temizleme araçları buz pisti yüzeyini pürüzsüz bir hale getirir.

Zamboni 500 Serisi Buz Pisti Temizleme Araçları Özellikleri;

  • Kar tankı: 2.83 m3
  • Su tankı: 1000 Lt üzeri
  • Motor gücü: 63 mp üzeri
  • Kenar düzeltme aparatı bulunmaktadır.
  • 3 yönlü katalitik konvertörü bulunur.
  • Buz pisti yıkama sonrasında tahliye vanası bulunmaktadır.
  • Yedek bıçak bulunur.

Paten Bileme Makinaları

Buz pisti ekipmanlarınız arasında yer alan patenlerin düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımının yapılması gereklidir.  Buz patenleri sürekli kullanımdan dolayı deforme olabilir. Paten bıçaklarının ilk gün ki gibi keskin olmasını sağlamak ve kayak yapan kişilerin rahat bir şekilde kaymaları için paten bıçaklarının bilenmesi gereklidir.

Wissota Paten Bileme Makinesi

Wissota paten bileme makinası yarı otomatik özelliğe sahiptir. Wissota paten bileme makinası ile birlikte taş düzenleyici elmas, paten takma aparatı ve paten bileme taşı bulunmaktadır. Wissota paten bileme makinası üretici ve ithalatçı tarafından 2 yıl garantilidir. Buz pisti sistemlerinizde kullanacağınız Wissota paten bileme makinasını Buzlu Spor’dan temin edebilirsiniz.

Prosharp Otomatik Bileme Makinesi

Prosharp bileme makinası tam otomatik özelliğe sahiptir. Prosharp otomatik bileme makinası ile saatte 25 çift patene olup açılmaktadır. Prosharp paten bileme makinasında bulunan kilit kartı sayesinde makinanın aşırı ısınması durumunda kendini kapatarak diğer aksamların zarar görmesini genellemektedir. Prosharp paten bileme makinasıyla paten bileme taşı sizlere gönderilmektedir. Sizlere gönderimi sağlanan paten bileme taşı tek seferde 80 çift patene oluk açılmaktadır. Prosharp otomatik paten bileme makinasını Buzlu Spor güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 

detayli bilgi al - Buz Pisti Makineleri