Buz Pisti Kiralayarak Kendi İşinizin Patronu Olun!

buz pisti kiralayarak kendi isinizin patronu olun - Buz Pisti Kiralayarak Kendi İşinizin Patronu Olun!

Buz Pisti Kiralayarak Kendi İşinizin Patronu Olun!

by buzluspor |28 Nisan 2018 | Blogs

Buz pisti işletmeciliğine mi karar verdiniz? Buz pisti sahalarının işletmeciye kazandırdıklarından dolayı son zamanların popüler girişimleri arasında yerini aldı. Özellikle şehir merkezleri ve alışveriş merkezlerinde buz pateni pisti açabilirsiniz. Buz pisti işletmeciliğine başlamak için yeterli bir bilgiye sahip değilseniz ve deneme amaçlı bir çalışma içine girdiyseniz ilk aşamada size buz pisti kiralama hizmetlerinden bahsetmek isteriz. Buz pisti işletmeciliğine karar veren ancak başlangıç seviyesi için belirli bir bütçesi bulunmayan kişiler için belirli bir zaman diliminde buz pistini kiralamaları önerilmektedir. Buz pisti sahasında işinizi kurmak ve işi kavramak için buz pisti kiralaması yapabilirsiniz.

Buz pisti kiralamanın avantajı nedir?

Buz pisti kiralaması ilk olarak işletmeciye tecrübe ve deneyim kazandırmaktadır. Buz pisti işletmeciliği yaparak kendi işinizi kurmak istiyor ve bu konuda tereddütleriniz varsa kiralama yaparak işi kavramanız daha faydalı olacaktır. Belirli bir tarih aralığında buz pateni sahasını kiralayarak neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Buz pisti kiralaması yaptığınız zaman saha size kurulumu gerçekleşmiş ve kullanıma hazır olarak gelmektedir. Buz pisti kiralama hizmetinde buz pisti yapımı için ücret ödemediğiniz için bütçe konusunda sorun yaşamayacak ve direkt olarak işletmeciliğe başlayarak kendi işinizi kurabileceksiniz.

Kiralık buz pistlerinde farklı aktiviteler ve eğitim programları düzenlediğiniz zaman potansiyel müşterilerinizi arttırabileceğinizi söyleyebiliriz. Haftanın belirli gün ve saatlerinde eğitmenler eşliğinde buz pateni ile ilgili dersler yapabilir. Müşterileriniz için yetişkin ve çocuk grupları oluşturarak farklı yaş gruplarına eğitimler düzenleyebilirsiniz. Daha sonrasında buz pateni müsabakalarına ev sahipliği yapabilirsiniz.

Buz pisti kiralama hizmetinden yararlanmak ve kendi işinizi kurmak isterseniz Buzlu Spor’dan destek alabilirsiniz. Buz pisti kiralaması için size iki farklı buz pisti çeşidi olan sentetik buz pisti kiralama ve doğal buz pisti kiralama hizmetini sunan Buzlu Spor’dan buz pisti kiralaması yapabilirsiniz. Kiralık buz pisti hizmeti almaya karar verdiğiniz zaman en az altı ay öncesinden Buzlu Spor ile görüşmeniz ve üç ay öncesinden de anlaşma yapmanız gereklidir. Buz pateni pisti açıp işletmek ve kiralama hizmetinde detaylı bilgi almak için 0535 783 70 70 danışma hattını arayabilirsiniz.

Share this post:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir